Klima Yetkili Servisler General Klima Mitsubishi Klima Panasonic Klima Sharp Klima Sigma Klima Tronic Klima İklimsa Klimalar

İklim Plus Klima Bakım Servisi

Klima bakım uygulaması periyodik olarak yapılması gereken ve ihmal edilmemesi gereken bir işlemdir. Unutulmamalıdır ki üretici firmanın talimatları doğrultusunda bakımı yapılmayan cihazalr garanti kapsamından çıkmaktadır.  Bu sebeple hem genel işleyiş hem de tasarruf açısından bakım hususuna özellikle eğilmek gerekmektedir.

Bakımı yapılan cihazlar işleyiş açısından sorun göstermezler. Sergiledikleri performans üst seviyede seyir ederken harcadıkları enerji her zaman minimum ölçüdedir. Aynı zamanda bakımı yapılan bir klimada arıza ile karşılaşma olasılığı oldukça düşüktür. Tüm bu etkenlere bağlı olarak periyodik bakımdan geçen her klimanın sahibine uzun süreli kullanım garantisi ve aynı zaman zarfında tasarruf imkanı sunduğu rahatlıkla söylenebilir.

Bakımı ihmal edilmiş cihazlar için durum tamamı ile yukarıda belirlediğimiz tablonun dışındadır.  Üstüne üstlük bakımdan geçmemiş klimalar sadece işleyiş sorunları yaratmaz, sağlıksız iklimlendirmeye neden olacakları için tıbbi açıdan da tehdit oluştururlar.

İklim Plus klima bakım servisi bu bilinçten hareketle tüm çalışmalarını şekillendirmekte sağlamış olduğu bakım hizmeti ile klimalarınızın ömrüne ömür katmaktadır. Cihazının iç aksanından aksesuar niteliğinde tüm detaylara dek müdahalede bulunan servisimiz olası arızaları henüz sorun oluşmamışken gidermekte, sunmuş olduğu ucuz fiyat seçenekleri ile sizlere çifte tasarruf imkanı sağlamaktadır.

Servisimiz bakım hizmeti kapsamında gerçekleştirilen işlemler:

 • Özel ısı deterjanı, basıncı hava veya su ile temizlik yapılır.
 • Soğutucu akışkanın değerleri kontrol edilir ve eksikse tamamlanır.
 • Elektrik tesisatı voltaj ve akım değerleri kontrol edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları kontrol edilir.
 • Drenaj tavası temizlenir.
 • Fan pervaneleri temizlenir.
 • Döner aksam yatakları kontrol edilir.
 • Hava filtreleri temizlenir.
 • Duyu ile ses kontörlü yapılır.
 • Estetik görüntü kontrol edilerek düzenlemeler yapılır.

Yetkili servis olduğu markalar için garanti kapsamında hizmet veren kuruluşumuz garanti süresi biten klimalarınız ve özel servis imkanı sunduğu diğer markalar için en ucuz hizmet bedellerini talep etmektedir.

 

Kimler Çevirimiçi

Şu anda 2 konuk çevrimiçi
En Uygun Bakım FiyatlarıEn Uygun Bakım Fiyatları
En ucuz klima bakım fiyatları sadece İklim Plus'da.
Detaylı servis fiyat listesi
Ucuz Klima Montaj FiyatlarıEn Uygun Montaj Fiyatları
En ucuz ve en kaliteli Yetkili Montaj hizmeti  merkezimizde sizleri bekliyor.
Online Klima Servis TalepiOnline Servis Talebi
Servis çağırmanın en kolay yolu! İnternetten arızalı cihazlarınız için en kaliteli hizmet sağlayan İklim Plus Klimayı çağırabilirsiniz.
Klima Yetkili Servisi Kapıda Ödeme İmkaniTüm İstanbul’a Profesyonel Klima Servis Hizmeti
İstanbul'daki tüm ilçe ve semtlere servis desteği sağlanmaktadır.
Bilgi almak  için: 
444 1 156
Klima Yetkili Servisi Kapıda Ödeme İmkanıServis Ücretini Kapınızda Ödeyin!
Kredi kartı ile ödemenizi rahatlıkla ve güvenle kapıda yapabilirsiniz.

Klima Yetkili Profesyonel Servisi


Konum: Klima Yetkili Servisi Bakım

Klima Yetkili Servisi - Adres ve İletişim

İncirli Caddesi Alpay İzer Sokak No:4
Bakırköy / İstanbul

 • Tel:444 1 156
 • Fax:(212) 660 69 50

Şikayet ve Önerileriniz

Klima Yetkili Servisi Önerileriniz Şikayetleriniz

Şikayet ve önerilerinizi Klima Yetkili Servisimize online olarak yada çağrı merkezimiz ara ile ilettiğiniz takdirde 24 saat içerisinde çözüm sunulacaktır. Klima Yetkili Servisi Çağrı Merkezi: 444 1 156

Klima Bakımı

Klima Bakım Faydaları

Daha sağlıklı, verimli, uzun vadeli ve tasarruflu klima kullanımı için İklim Plus Klima Klima Bakım Servisi Hizmeti almalısınız. En ucuz ve kampanyalı fiyatlar ile en kaliteli hizmeti almak için 444 1 156'yı arayın!

Klima Özellikleri

Klima ÖzelikleriDoğru özellikteki klimayı en son kampanyalı fiyatlarla almak için doğru adres: İklim Plus Klima kampanyaları ve Klima özellikleri ile ilgili bilgi almak için 444 1 156'yı arayabilir, profesyonel klima servisimizden destek alabilirsiniz.