Klima Yetkili Servisler General Klima Mitsubishi Klima Panasonic Klima Sharp Klima Sigma Klima Tronic Klima İklimsa Klimalar

İklim Plus Klima Montaj Servisi

Montaj bir klimanın doğru kullanımı için gerekli olan başlıca uygulamadır. Göz ardı edilmeye müsait olan bu uygulama öylesine önemlidir ki başlangıç aşamasında yanlış yapılan bir seçim ya da hatalı yapılan bir işlem,  iklimlendirmeyi tamamı ile olumsuz yönde etkileyebildiği gibi cihazın enerji sarfiyatı performans sağlayabilmek adına daha da artacağından geri dönülmesi güç maddi kayıplara sebebiyet vermektedir.

Klima montaj işleminde dikkat edilmesi gereken bir takım hususlar söz konusudur.  İhtiyaç beklenti ve seçim üçgeninde başlayan bu süreç cihazın teknik esaslar dahilinde sabitlenmesine kadar sürer. Montaj işlemi yapılırken üzerinde durulması gereken en önemli konulardan biri ise kullanıcı güvenliğidir. Yanlış sabitleme sağlık sorunlarından tutunda ev kazalarına dek pek çok olumsuz tablo ile sizleri yüzleştirebilir.

Konuya gerçekçi bir bakış açısı ile yaklaşıldığında, bu önemli uygulamanın profesyonel bir servis tarafından yapılması bir gereklilik olarak kendini göstermektedir. İklim Plus klima montaj servis yılların getirdiği tecrübeyi evrensel standartlarla birleştirmiş ilgili alanda en iyi standart bütünü oluşturmuş ve sahip olduğu alt yapıyı başarı ile verdiği hizmete yansıtan bir kuruluştur.

Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetin bir parçası olmak istiyorsanız 444 1 156 numaralı çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcimizden destek alabilir ya da servis talep formumuzu doldurarak kayıt yaptırabilirsiniz. Kaliteli hizmeti ucuz fiyatlar ile alabileceğiniz tek adres İklim Plus telefonun diğer ucunda sizleri bekliyor.

Bizleri arayın! Tasarrufu ucuza satın alın!

Profesyonel Bir Montaj Servisinin Uygulamakla Yükümlü Olduğu Başlıca Kriterler:

Doğru Keşif ve Doğru Ürün Seçimi:

 • 1- Montaj hususunda en önemli konulardan birisi doğru keşif ve ürün seçimidir. Bunun için doğru ve gerçekçi bir kapasite tayini yapılmalı, ısıl etmenlerin tamamı dikkate alınmalıdır.
 • 2- İklimlendirmesi yapılacak mekâna uyan cihaz kapasitesi hesaplandıktan sonra ikinci aşamada doğru cihaz modeli seçilmelidir.
 • 3- Kullanıcının isteğine göre keşif yapılıp cihaz belirlenmelidir.
 • 4- İş yerleri için kapı üstlerine hava perdesi yerleştirileceği hesaba alınmalıdır.

Doğru Kapasite Seçimi:

Montajı yapılan klimaların kapasitesi seçilirken birçok hesap yapılmalı doğru kapasite gerekliliği belirlenmelidir. Klima Montaj Servisleri size doğru kapasite seçimi ile montajı yapılan klimaları sunuyor. Aksi durumlarda Klima Montaj Servis çağrı merkezi yetkililerine danışın.

 • 1- Kapasite Yüksek Seçilirse:
 • Cihaz sürekli termostata girerek performans sorunu yaratır.
 • 2- Kapasite Düşük Seçilirse:

Düşük kapasite nedeni ile sürekli çalışma gerekeceği için kompresör zorlanır, verimi ve ömrü azalır.

Doğru Montajın Önemi:

 • 1- Montaj kuralları ve katalog limitleri göz önünde tutulmalıdır.
 • 2- Müşterinin montaj yeri isteği baz alınmalıdır.
 • 3- Müşterinin montaj yeri isteği hatalı ise durum açıklanmalı ve yanlış yerleştirme yapılmamalıdır.

Hatalı Montaj Klimanın Ömrünü Azaltır, Verimini Düşürür!

Montaj Yeri Seçim Kriterleri:

 • Montaj işlemini gerçekleştirirken drenaj tesisatının nereye gideceğine dikkat etmelidir.
 • Montajı yapılan cihazlar, müşterileri rahatsız etmeyecek şekilde ve maksimum ısıtma ve soğutma sağlayacak kadar olabildiğince yüksek bir noktaya montajlanır.
 • Klimalar montajlanırken modelin teknik özelikleri esas alınmaktadır. Bunun içi ise teknik dokümanlara danışılmaktadır.
 • Montaj yapılırken klimanın yanıcı gazlardan uzak monte edilmesine dikkat edilmelidir.
 

Kimler Çevirimiçi

Şu anda 3 konuk çevrimiçi
En Uygun Bakım FiyatlarıEn Uygun Bakım Fiyatları
En ucuz klima bakım fiyatları sadece İklim Plus'da.
Detaylı servis fiyat listesi
Ucuz Klima Montaj FiyatlarıEn Uygun Montaj Fiyatları
En ucuz ve en kaliteli Yetkili Montaj hizmeti  merkezimizde sizleri bekliyor.
Online Klima Servis TalepiOnline Servis Talebi
Servis çağırmanın en kolay yolu! İnternetten arızalı cihazlarınız için en kaliteli hizmet sağlayan İklim Plus Klimayı çağırabilirsiniz.
Klima Yetkili Servisi Kapıda Ödeme İmkaniTüm İstanbul’a Profesyonel Klima Servis Hizmeti
İstanbul'daki tüm ilçe ve semtlere servis desteği sağlanmaktadır.
Bilgi almak  için: 
444 1 156
Klima Yetkili Servisi Kapıda Ödeme İmkanıServis Ücretini Kapınızda Ödeyin!
Kredi kartı ile ödemenizi rahatlıkla ve güvenle kapıda yapabilirsiniz.

Klima Yetkili Profesyonel Servisi


Konum: Klima Yetkili Servisi Montaj

Klima Yetkili Servisi - Adres ve İletişim

İncirli Caddesi Alpay İzer Sokak No:4
Bakırköy / İstanbul

 • Tel:444 1 156
 • Fax:(212) 660 69 50

Şikayet ve Önerileriniz

Klima Yetkili Servisi Önerileriniz Şikayetleriniz

Şikayet ve önerilerinizi Klima Yetkili Servisimize online olarak yada çağrı merkezimiz ara ile ilettiğiniz takdirde 24 saat içerisinde çözüm sunulacaktır. Klima Yetkili Servisi Çağrı Merkezi: 444 1 156

Klima Bakımı

Klima Bakım Faydaları

Daha sağlıklı, verimli, uzun vadeli ve tasarruflu klima kullanımı için İklim Plus Klima Klima Bakım Servisi Hizmeti almalısınız. En ucuz ve kampanyalı fiyatlar ile en kaliteli hizmeti almak için 444 1 156'yı arayın!

Klima Özellikleri

Klima ÖzelikleriDoğru özellikteki klimayı en son kampanyalı fiyatlarla almak için doğru adres: İklim Plus Klima kampanyaları ve Klima özellikleri ile ilgili bilgi almak için 444 1 156'yı arayabilir, profesyonel klima servisimizden destek alabilirsiniz.