Klima Yetkili Servisler General Klima Mitsubishi Klima Panasonic Klima Sharp Klima Sigma Klima Tronic Klima İklimsa Klimalar

Panasonic Klima Yetkili Servisi

İklim Plus Yetkili Panasonic Klima Servisi

Yetkili Panasonic Klima Servisi olarak hizmet veren kuruluşumuz, Panasonic markalı tüm cihazlarınızın servis gereksinimleri doğrultusunda en etkili çözümleri sunmaktadır.  Montajdan,  bakıma, arıza onarımdan, yedek parça ve aksesuar teminine dek her aşamada sizlerle birlikte hareket eden kuruluşumuz ihtiyaç duyduğunuz an bir telefon ile kapınızda!

Bakırköy başta olmak üzere, Florya, Bahçeşehir, Beyoğlu şubeleri ile tüm İstanbul’a kaliteli servis hizmetini taşımakta olan firmamız montaj uygulaması ile sizlere doğru bir başlangıç sunarken, düzenli bakım hizmeti ile cihazınızda meydana gelebilecek aksaklıkları en başından gideriyor. Uzman teknik kadrosu herhangi bir arıza halinde kalıcı çözümler elde etmenizi sağlayacak biçimde müdahalede bulunan İklim Plus, cihazlarınızdaki parça değişiklikleri için orijinal nitelikli çözümleri barındırıyor.

Yaygın ağı ve 16 araçtan oluşan filosu ile İstanbul’un en hızlı servis ekibi ve teslimat yapan kuruluşu olma özelliğine sahibiz!

En Uygun servis fiyatları, cazip ödeme koşulları ve kampanya fırsatları merkezimizde sizler bekliyor! Aradığınız destek sizlere bir telefon kadar yakın! Ayrıntılı bilgi için 444 1 156 numaralı çağrı merkezimiz arayabilir ya da servis talep formumuzu doldurarak kayıt yaptırabilirsiniz.

 

Kimler Çevirimiçi

Şu anda 16 konuk çevrimiçi
En Uygun Bakım FiyatlarıEn Uygun Bakım Fiyatları
En ucuz klima bakım fiyatları sadece İklim Plus'da.
Detaylı servis fiyat listesi
Ucuz Klima Montaj FiyatlarıEn Uygun Montaj Fiyatları
En ucuz ve en kaliteli Yetkili Montaj hizmeti  merkezimizde sizleri bekliyor.
Online Klima Servis TalepiOnline Servis Talebi
Servis çağırmanın en kolay yolu! İnternetten arızalı cihazlarınız için en kaliteli hizmet sağlayan İklim Plus Klimayı çağırabilirsiniz.
Klima Yetkili Servisi Kapıda Ödeme İmkaniTüm İstanbul’a Profesyonel Klima Servis Hizmeti
İstanbul'daki tüm ilçe ve semtlere servis desteği sağlanmaktadır.
Bilgi almak  için: 
444 1 156
Klima Yetkili Servisi Kapıda Ödeme İmkanıServis Ücretini Kapınızda Ödeyin!
Kredi kartı ile ödemenizi rahatlıkla ve güvenle kapıda yapabilirsiniz.

Klima Yetkili Profesyonel Servisi


Konum: Klima Yetkili Servisi Panasonic

Klima Yetkili Servisi - Adres ve İletişim

İncirli Caddesi Alpay İzer Sokak No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Tel:444 1 156
  • Fax:(212) 660 69 50

Şikayet ve Önerileriniz

Klima Yetkili Servisi Önerileriniz Şikayetleriniz

Şikayet ve önerilerinizi Klima Yetkili Servisimize online olarak yada çağrı merkezimiz ara ile ilettiğiniz takdirde 24 saat içerisinde çözüm sunulacaktır. Klima Yetkili Servisi Çağrı Merkezi: 444 1 156

Klima Bakımı

Klima Bakım Faydaları

Daha sağlıklı, verimli, uzun vadeli ve tasarruflu klima kullanımı için İklim Plus Klima Klima Bakım Servisi Hizmeti almalısınız. En ucuz ve kampanyalı fiyatlar ile en kaliteli hizmeti almak için 444 1 156'yı arayın!

Klima Özellikleri

Klima ÖzelikleriDoğru özellikteki klimayı en son kampanyalı fiyatlarla almak için doğru adres: İklim Plus Klima kampanyaları ve Klima özellikleri ile ilgili bilgi almak için 444 1 156'yı arayabilir, profesyonel klima servisimizden destek alabilirsiniz.