Klima Yetkili Servisler General Klima Mitsubishi Klima Panasonic Klima Sharp Klima Sigma Klima Tronic Klima İklimsa Klimalar

Samiu Klima Yetkili Servisi

İklim Plus Yetkili Samui Klima Servisi

İklim Plus Samui Klima Servisleri, alanında en iddialı servis firması olmasıyla övünç duyuyor. Uzman teknik kadro, güler yüzlü çağrı görevlileri ve firmanın her departmanıyla ayrı ilgilenen yöneticileriyle başarı sağlıyor.  16 araçtan oluşan servis filosu, sağlık dostu ve tamamı yurt dışından ithal yedek parçalarıyla İstanbul’un her semtine hizmet götürüyor.

Samui marka klimalarınızın her türlü sorunu, en uygun fiyat en kısa sürede çözüme ulaştırılır. Dört mevsimi aynı anda yaşadığımız Türkiye şartlarında her türlü mekanın vazgeçilmez parçası klimalarla ilgili bilinen her türlü yanlış algıyı kırmak, klimalarınızın ilk günkü gibi çalışmasını sağlamak için ekibimiz çalışıyor. Montaj, bakım, her türlü arızanın tamiri, kaliteli yedek parça ve aksesuar teminiyle klimanızı bize teslim edin. İklim Plus Samui Klima Servislerine 444 1 156 numaralı telefondan veya online hizmetlerdeki servis talep formundan ulaşabilirsiniz. Bizimle iletişime geçin, klimanız yenilensin.

 

Kimler Çevirimiçi

Şu anda 1 konuk çevrimiçi
En Uygun Bakım FiyatlarıEn Uygun Bakım Fiyatları
En ucuz klima bakım fiyatları sadece İklim Plus'da.
Detaylı servis fiyat listesi
Ucuz Klima Montaj FiyatlarıEn Uygun Montaj Fiyatları
En ucuz ve en kaliteli Yetkili Montaj hizmeti  merkezimizde sizleri bekliyor.
Online Klima Servis TalepiOnline Servis Talebi
Servis çağırmanın en kolay yolu! İnternetten arızalı cihazlarınız için en kaliteli hizmet sağlayan İklim Plus Klimayı çağırabilirsiniz.
Klima Yetkili Servisi Kapıda Ödeme İmkaniTüm İstanbul’a Profesyonel Klima Servis Hizmeti
İstanbul'daki tüm ilçe ve semtlere servis desteği sağlanmaktadır.
Bilgi almak  için: 
444 1 156
Klima Yetkili Servisi Kapıda Ödeme İmkanıServis Ücretini Kapınızda Ödeyin!
Kredi kartı ile ödemenizi rahatlıkla ve güvenle kapıda yapabilirsiniz.

Klima Yetkili Profesyonel Servisi


Konum: Klima Yetkili Servisi Samui

Klima Yetkili Servisi - Adres ve İletişim

İncirli Caddesi Alpay İzer Sokak No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Tel:444 1 156
  • Fax:(212) 660 69 50

Şikayet ve Önerileriniz

Klima Yetkili Servisi Önerileriniz Şikayetleriniz

Şikayet ve önerilerinizi Klima Yetkili Servisimize online olarak yada çağrı merkezimiz ara ile ilettiğiniz takdirde 24 saat içerisinde çözüm sunulacaktır. Klima Yetkili Servisi Çağrı Merkezi: 444 1 156

Klima Bakımı

Klima Bakım Faydaları

Daha sağlıklı, verimli, uzun vadeli ve tasarruflu klima kullanımı için İklim Plus Klima Klima Bakım Servisi Hizmeti almalısınız. En ucuz ve kampanyalı fiyatlar ile en kaliteli hizmeti almak için 444 1 156'yı arayın!

Klima Özellikleri

Klima ÖzelikleriDoğru özellikteki klimayı en son kampanyalı fiyatlarla almak için doğru adres: İklim Plus Klima kampanyaları ve Klima özellikleri ile ilgili bilgi almak için 444 1 156'yı arayabilir, profesyonel klima servisimizden destek alabilirsiniz.