Klima Yetkili Servisler General Klima Mitsubishi Klima Panasonic Klima Sharp Klima Sigma Klima Tronic Klima İklimsa Klimalar

Sharp Klima Yetkili Servisi

İklim Plus Yetkili Sharp Klima Servisi

Sektöre atıldığı günden itibaren klima kullanıcılarına yarattığı çözümlerle güvenilirliği tüm sektörde duyurmuş olan İklim Plus Yetkili Sharp Klima Servisi, Sharp marka iklimlendirme cihazlarınızın tüm servis gereksinimlerine karşılık verecek en kaliteli uygulamalara ev sahipliği yapmaktadır.

Cihazın montajından, bakım hizmetine, olası bir arıza halinde onarımdan, yedek parça ve aksesuar teminine dek tüm süreçlerde yanınızda olan servisimiz, İstanbul çapındaki şubeleri ve 16 araçtan oluşan filosu ile en hızlı çözümleri yaratan kuruluş olma özelliğine sahiptir.

Profesyonel çalışanları, teknik alt yapısı ve sektör bazında tüm bilgiye sahip müşteri temsilcileri ile sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek için çalışan kuruluşumuz, bütçe dostu fiyat politikası ile klima kullanıcılarının yüzünü güldürmektedir. Sunduğu makul fiyat alternatiflerine ek olarak indirim, taksit ve dönemlik kampanya fırsatları yaratmakta,  kalitenin ucuzlukla bir araya gelebileceğini sektöre ve tüketiciye ispatlamaktadır.

İklim Plus Yetkili Sharp klima servisinin sağlamış olduğu hizmetlerden faydalanmak ve bu ayrıcalığın bir parçası olmak istiyorsanız, 444 1 156 numaralı çağrı merkezimiz arayabilir ya da servis talep formumuzu doldurarak kayıt yaptırabilirsiniz.

 

Kimler Çevirimiçi

Şu anda 10 konuk çevrimiçi
En Uygun Bakım FiyatlarıEn Uygun Bakım Fiyatları
En ucuz klima bakım fiyatları sadece İklim Plus'da.
Detaylı servis fiyat listesi
Ucuz Klima Montaj FiyatlarıEn Uygun Montaj Fiyatları
En ucuz ve en kaliteli Yetkili Montaj hizmeti  merkezimizde sizleri bekliyor.
Online Klima Servis TalepiOnline Servis Talebi
Servis çağırmanın en kolay yolu! İnternetten arızalı cihazlarınız için en kaliteli hizmet sağlayan İklim Plus Klimayı çağırabilirsiniz.
Klima Yetkili Servisi Kapıda Ödeme İmkaniTüm İstanbul’a Profesyonel Klima Servis Hizmeti
İstanbul'daki tüm ilçe ve semtlere servis desteği sağlanmaktadır.
Bilgi almak  için: 
444 1 156
Klima Yetkili Servisi Kapıda Ödeme İmkanıServis Ücretini Kapınızda Ödeyin!
Kredi kartı ile ödemenizi rahatlıkla ve güvenle kapıda yapabilirsiniz.

Klima Yetkili Profesyonel Servisi


Konum: Klima Yetkili Servisi Sharp

Klima Yetkili Servisi - Adres ve İletişim

İncirli Caddesi Alpay İzer Sokak No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Tel:444 1 156
  • Fax:(212) 660 69 50

Şikayet ve Önerileriniz

Klima Yetkili Servisi Önerileriniz Şikayetleriniz

Şikayet ve önerilerinizi Klima Yetkili Servisimize online olarak yada çağrı merkezimiz ara ile ilettiğiniz takdirde 24 saat içerisinde çözüm sunulacaktır. Klima Yetkili Servisi Çağrı Merkezi: 444 1 156

Klima Bakımı

Klima Bakım Faydaları

Daha sağlıklı, verimli, uzun vadeli ve tasarruflu klima kullanımı için İklim Plus Klima Klima Bakım Servisi Hizmeti almalısınız. En ucuz ve kampanyalı fiyatlar ile en kaliteli hizmeti almak için 444 1 156'yı arayın!

Klima Özellikleri

Klima ÖzelikleriDoğru özellikteki klimayı en son kampanyalı fiyatlarla almak için doğru adres: İklim Plus Klima kampanyaları ve Klima özellikleri ile ilgili bilgi almak için 444 1 156'yı arayabilir, profesyonel klima servisimizden destek alabilirsiniz.