Klima Yetkili Servisler General Klima Mitsubishi Klima Panasonic Klima Sharp Klima Sigma Klima Tronic Klima İklimsa Klimalar

Shiro Klima Yetkili Servisi

İklim Plus Yetkili Shiro Klima Servisi

Uzun yıllardır klima sektöründe öncü firma olan İklim Plus Shiro Klima Yetkili Servisi, kaliteli ve uygun fiyatla hizmet vermektedir. Her türlü bakım, arıza onarım, doğaya dönüşebilir kaliteli yedek parçalar, her türlü aksesuar temini ile uzman teknik ekiplerimiz klimalarınızı ilk günkü hale getirmek için yanınızdalar. On altı araçlık servis ağımızla, İstanbul’un her yerine servis hizmeti sağlıyoruz.

Tüm mevsimlerde çalışır durumda olan klimaların uzman ekipler tarafından incelenmesi, gerekiyorsa arıza giderilmesi insan sağlığı için büyük önem teşkil etmekte. Aradığınız uzman kadro, güler yüzlü bir ekip,  uygun fiyata hizmetse, İklim Plus Shrio Klima Servisi tam aradığınız firma. Arızaların kaynağını en kısa sürede araştırıp bulan ekiplerimizle, anti bakteriyel aksesuarlarımızla, kaliteli yedek parçalarımızla klimalarınızı yeni hale getiriyoruz.

Klimalarınız çalışıyor gibi görünebilir, ancak uzun süre bakıma alınmayan klimaların astıma kadar yol açtığını unutmamak gerekir. Klimalarınızı, doğru bakım, doğru parçalar, doğru müdahaleyle her türlü ortama uygun hale getirmek için firmamızı arayın. 444 1 156 numarasını çevirdiğiniz takdirde, çağrı merkezimizdeki çalışanlarımıza sorunu anlatabilir ya da çevrimiçi hizmet kısmından form doldurabilirsiniz. Klimalar gibi biz de dört mevsim hizmet vermek için sizleri bekliyoruz. 

 

Kimler Çevirimiçi

Şu anda 5 konuk çevrimiçi
En Uygun Bakım FiyatlarıEn Uygun Bakım Fiyatları
En ucuz klima bakım fiyatları sadece İklim Plus'da.
Detaylı servis fiyat listesi
Ucuz Klima Montaj FiyatlarıEn Uygun Montaj Fiyatları
En ucuz ve en kaliteli Yetkili Montaj hizmeti  merkezimizde sizleri bekliyor.
Online Klima Servis TalepiOnline Servis Talebi
Servis çağırmanın en kolay yolu! İnternetten arızalı cihazlarınız için en kaliteli hizmet sağlayan İklim Plus Klimayı çağırabilirsiniz.
Klima Yetkili Servisi Kapıda Ödeme İmkaniTüm İstanbul’a Profesyonel Klima Servis Hizmeti
İstanbul'daki tüm ilçe ve semtlere servis desteği sağlanmaktadır.
Bilgi almak  için: 
444 1 156
Klima Yetkili Servisi Kapıda Ödeme İmkanıServis Ücretini Kapınızda Ödeyin!
Kredi kartı ile ödemenizi rahatlıkla ve güvenle kapıda yapabilirsiniz.

Klima Yetkili Profesyonel Servisi


Konum: Klima Yetkili Servisi Shiro

Klima Yetkili Servisi - Adres ve İletişim

İncirli Caddesi Alpay İzer Sokak No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Tel:444 1 156
  • Fax:(212) 660 69 50

Şikayet ve Önerileriniz

Klima Yetkili Servisi Önerileriniz Şikayetleriniz

Şikayet ve önerilerinizi Klima Yetkili Servisimize online olarak yada çağrı merkezimiz ara ile ilettiğiniz takdirde 24 saat içerisinde çözüm sunulacaktır. Klima Yetkili Servisi Çağrı Merkezi: 444 1 156

Klima Bakımı

Klima Bakım Faydaları

Daha sağlıklı, verimli, uzun vadeli ve tasarruflu klima kullanımı için İklim Plus Klima Klima Bakım Servisi Hizmeti almalısınız. En ucuz ve kampanyalı fiyatlar ile en kaliteli hizmeti almak için 444 1 156'yı arayın!

Klima Özellikleri

Klima ÖzelikleriDoğru özellikteki klimayı en son kampanyalı fiyatlarla almak için doğru adres: İklim Plus Klima kampanyaları ve Klima özellikleri ile ilgili bilgi almak için 444 1 156'yı arayabilir, profesyonel klima servisimizden destek alabilirsiniz.