Klima Yetkili Servisler General Klima Mitsubishi Klima Panasonic Klima Sharp Klima Sigma Klima Tronic Klima İklimsa Klimalar

Sigma Klima Yetkili Servisi

İklim Plus Yetkili Sigma Klima Servisi

İklim Plus Yetkili Sigma Klima Servisi, siz değerli klima kullanıcılarına sunduğu servis hizmetleri ile en kaliteli hizmeti en ekonomik koşullara sağlıyor. Bakırköy merkez olmak üzere Florya, Beyoğlu ve Bahçeşehir şubeleri ile tüm İstanbul çapında faaliyet gösteren kuruluşumuz, montaj, bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar temini hususunda en kaliteli çözümleri klima kullanıcılarında kazandırmanın gururunu yaşıyor!

Servis işlemlerinde uluslararası kalite standartları dahilinde uygulamalarda bulunan kuruluş, estetik ve güvenlik kaygılarından hiçbir zaman taviz vermiyor.

Uzman teknik kadrosu, sektörel konulara tamamı ile hakim çağrı merkezi çalışanları ve teknik alt yapısı ile sizler için her zaman en iyi sunmak adına etkinlik gösteren İklim Plus sunmuş olduğu fiyat seçenekleri ile de tüketicinin yanında olduğunu ispatlıyor.

16 araçtan meydana gelen filosu ve tüm yeterliliklere sahip yedek parça deposu ile İstanbul içerisinde en hızlı yedek parça ve aksesuar teslimi yapan kuruluşuz.

Vermiş olduğumuz tüm hizmetlerin detayları ve satışta olan modellerimiz için 444 1 156 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir ya da servis talep formumuzu doldurarak kayıt yaptırabilirsiniz! Aradığınız çözüm uzakta değil!

 

Kimler Çevirimiçi

Şu anda 5 konuk çevrimiçi
En Uygun Bakım FiyatlarıEn Uygun Bakım Fiyatları
En ucuz klima bakım fiyatları sadece İklim Plus'da.
Detaylı servis fiyat listesi
Ucuz Klima Montaj FiyatlarıEn Uygun Montaj Fiyatları
En ucuz ve en kaliteli Yetkili Montaj hizmeti  merkezimizde sizleri bekliyor.
Online Klima Servis TalepiOnline Servis Talebi
Servis çağırmanın en kolay yolu! İnternetten arızalı cihazlarınız için en kaliteli hizmet sağlayan İklim Plus Klimayı çağırabilirsiniz.
Klima Yetkili Servisi Kapıda Ödeme İmkaniTüm İstanbul’a Profesyonel Klima Servis Hizmeti
İstanbul'daki tüm ilçe ve semtlere servis desteği sağlanmaktadır.
Bilgi almak  için: 
444 1 156
Klima Yetkili Servisi Kapıda Ödeme İmkanıServis Ücretini Kapınızda Ödeyin!
Kredi kartı ile ödemenizi rahatlıkla ve güvenle kapıda yapabilirsiniz.

Klima Yetkili Profesyonel Servisi


Konum: Klima Yetkili Servisi Sigma

Klima Yetkili Servisi - Adres ve İletişim

İncirli Caddesi Alpay İzer Sokak No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Tel:444 1 156
  • Fax:(212) 660 69 50

Şikayet ve Önerileriniz

Klima Yetkili Servisi Önerileriniz Şikayetleriniz

Şikayet ve önerilerinizi Klima Yetkili Servisimize online olarak yada çağrı merkezimiz ara ile ilettiğiniz takdirde 24 saat içerisinde çözüm sunulacaktır. Klima Yetkili Servisi Çağrı Merkezi: 444 1 156

Klima Bakımı

Klima Bakım Faydaları

Daha sağlıklı, verimli, uzun vadeli ve tasarruflu klima kullanımı için İklim Plus Klima Klima Bakım Servisi Hizmeti almalısınız. En ucuz ve kampanyalı fiyatlar ile en kaliteli hizmeti almak için 444 1 156'yı arayın!

Klima Özellikleri

Klima ÖzelikleriDoğru özellikteki klimayı en son kampanyalı fiyatlarla almak için doğru adres: İklim Plus Klima kampanyaları ve Klima özellikleri ile ilgili bilgi almak için 444 1 156'yı arayabilir, profesyonel klima servisimizden destek alabilirsiniz.